Üretim Tesis ve Makinalarımız

Son teknoloji üretim makinalarımızla her kalitede BC DOPEL, KRAFT, TRİPLEX KOLİ üretimini kendi tesislerimizde yapmaktayız. Hızlı, Hesaplı Üretim ve teslimatı imkanları ile müşterilerimize sunmaktadayız. Elimizdeki Safya stoklarımızla istenilen adet de ve ölçüde koli üretimi gerçekleştirmekteyiz.
 

Koli ve Kutu Üretim Çeşitleri

 • Tripleks Koli - Triplex KutuTripleks koli 3 adet ondüle mukavvanın birleştirlmesi ile oluşan koli çeşididir. Triplex / Tripleks  koli genellikle ağır malzemelerin ambalaj yapımında kullanılmaktadır.Gemi Parça Kolileme, Makine Sanayi, Motor Parçaları, Ham Madde Ürün Kolileme gibi alanlarda kullanılmak üzere Ambalaj olarak üretilir.

 • Mikro Mukavva KutularMikro mukavva kutular ufak boyutlara sahip malzemelerin  taşınması için kullanılan oluklu ambalaj ile üretilir. Mikro Dalga (E) dalga oluklu mukavva 1,5 milimetre kalınlığında olmasına rağmen oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Mukavemetinin yüksek oranda olmasının nedeni olukların çok bitişik  ve çok sıkı  dokunmuş olmasından dolayı tercih edilir. 

 • Baskılı Koli ve Kutu ÜrerimiBaskılı koliler istediğiniz hemen hemen her tür koli çeşidine rahatlıkla yapılabilir. İstediğiniz logo, firma ismi iletişim bilgilerinizi kolin veya Kutu işletebiliyorsunuz. Burada isteğinize göre baskı çeşitlendirmesi yapılabilmekteidr. Renkli, siyah beyaz olarak baskı yaptırabilir ve bir kısmını ya da tamamını baskılı halde kolilerinizi üretebiliriz.

 • Arşiv KolileriArşiv kolisi Muhasebe Büro/Departman, Hastane, Belediye  arşivlerinin, İşletme evraklarının depolanması için üretilen koli ambalajıdır Arşiv kolisi günümüzde SGK kolisi olarak da bilinmektedir. Arşiv kolisinin üretimi  Koli gövdesi üst kapakları olmaksızın imalata girer, arşiv kolisinin üst kapağı ise kesim işleminde üretilir. Arşiv kolisinin taşıma  için kolinin yan kısımlarına el tutma yerleri oluşturulur ve sağlam malzemeden üretilir. 

 • Tek Oluklu KolilerKüçük ve hafif boyutlarda ürün taşıma için kullanılacak koli veya kutular için yapılan üretim çeşidir. 3 Çeşit Dalga boyunda üretim yapılır.
  E( Mikro dalga), B( İnce dalga),C ( İri dalga ) dalga boylarında ve kalitesine göre üretim yapılır.

  Kalite Çeşitleri
  BSB Koli - Beyaz/Saman/Beyaz , 
  BSK Koli - Beyaz/Saman/Kraft ,  
  BST Koli- Beyaz/Saman/Testliner
  BSS Koli - Beyaz/Saman/Saman , 
  KSK Koli - Kraft/Saman/Kraft, 
  KST Koli - Kraft/Saman/Testliner
  TST Koli - Tesliner/Saman/Testliner , 
  TSS Koli - Testliner/Saman/Saman 

 • Çift Oluklu KolilerOrtaboy ve Büyük Boy Koliler için kullanılan koli üretim çeşidi olup iki tip dalga boyuna göre üretim yapılır
  1- E+B dalga Mikrodopel koli olarak isimlendirilir dopel koliden biraz daha ince bir yapıdadır. Mikro (E) ve ince (B) dalga olukların birleşmesiyle meydana gelir.

  2- B+C dalga Dopel koli olarak adlandırılır ve en çok talep edilen koli tipidir. İnce (B) ve iri (C) dalga olukların birleşimi sonucudur.

  Kalite Çeşitleri

  BSSSB Koli - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Beyaz
  SSSK Koli - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Kraft
  BSSST Koli - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Testliner
  BSSSS Koli - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Saman
  KSSSK Koli - Kraft/Saman/Saman/Saman/Kraft
  KSSST Koli - Kraft/Saman/Saman/Saman/Testliner
  TSSST Koli - Tesliner/Saman/Saman/Saman/Testliner TSSSS Koli - Testliner/Saman/Saman/Saman/Saman